Піноутворювачі для автомийки купити ціна, піногенератор автомоечн

Номер оголошення 101292

Опис

Компанія "LuxWash" пропонує великий вибір автомийних піногенераторів та автохімії за приємними цінами! Звертайтеся! Luxwash.com.ua - наш сайт!

Як працює піногенератор

Основнымусловием работыпеногенератора - це стиснене повітря під низьким тиску(близько 6 атмосфер). Потрібна постійна його подача. Зниження тиску спостерігається припотеке з пистолетазамыленной води. Зниження тиск тягне за собою неякісну роботу піногенератора. Тому піногенератор настроюють за допомогою голчастих кранів, розташованих на його редукторі. Используярегулятор тиску, можноналадить подачу повітря.Манометр подскажето тиску, а при його надлишку можна звільнити бак з допомогою підбурюючого клапана.

Піноутворювачі для автомийки купити ціна, піногенератор автомийний ціни, автомийний піногенератор FlexBimec ціна купити, піногенератор для автомийки, піногенератор для миття ціни, автомоечные піногенератори купити ціна, піногенератор для миття купити ціна, піногенератори купити ціна, пінні насадки купити ціна, пінокомплекти купити ціна, аксесуари для піни купити ціна, набір для піни купити ціна, насадки для піни купити ціна, пенопушки купити ціна, торнадор купити ціна, обприскувачі купити ціна, пенобластер купити ціна, пеноинжекторы купити ціна

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Дошка Авто/мото техніка, запчастини Львова та Львівської області | Безкоштовні оголошення у Львові в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка Авто/мото техніка, запчастини Львова та Львівської області | Безкоштовні оголошення у Львові